10AS048E4F29E3SG
10AS048E4F29E3SG
10AS048E4F29E3SG is een type FPGA (veldprogrammeerbare poortarray) gemaakt door Intel (voorheen Altera). Deze specifieke FPGA heeft 48.000 logische elementen, werkt met een snelheid tot 1 GHz en beschikt over 302.400 bits ingebed geheugen, 1.512 DSP -blokken en 24 zendingskanalen.
Stuur onderzoek
Productomschrijving
10AS048E4F29E3SG is een type FPGA (veldprogrammeerbare poortarray) gemaakt door Intel (voorheen Altera). Deze specifieke FPGA heeft 48.000 logische elementen, werkt met een snelheid tot 1 GHz en beschikt over 302.400 bits ingebed geheugen, 1.512 DSP -blokken en 24 zendingskanalen. Het wordt vaak gebruikt in verschillende toepassingen, waaronder krachtige netwerken, computergebruik en signaalverwerking. De "E4F29" -modelaanduiding geeft aan dat deze FPGA een Stratix-10-kern heeft met een pakketgrootte van 29 mm², het pakkettype "3S" geeft het gebruik aan van een plastic quad plat pack (QFP) met een totaal van 484 pins, en de "G" -temperatuuraanduiding geeft het gebruik aan het gebruik van een commercieel bedrijfstemperatuurbereik van 0 ° C tot 85 ° C.